The Three Corners Hotel Art
***
Kiralyi Pal u. 12, Budapest, 1053, Hungary
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od HUF 11,709
The Three Corners Hotel Art is located in the heart of Budapest, only a short walk away from the Erzsebet Bridge. This newly-refurbished 3-star hotel was once a meeting place for acclaimed Hungarian artists, and remains a distinguished and familiar sight within the metropolitan surroundings.

The recently remodeled 32 rooms of the Three Corners Hotel Art provide guests with all they’ll need for a comfortable stay, including wireless internet access and a cable LCD TV. The Galeria café offers a buffet-style breakfast every morning, and Hargita restaurant offers a full bar and fine dining.

Guests will have full access to the fitness centre, the sauna, and secure parking and car rental service. For guests who want to see the sights of Budapest, the hotel also offers organized trips to the Puszta, in-city tours, and boat trips on the Danube.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v The Three Corners Hotel Art je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...loved this hotel...quiet clean and centrally located...Staff was helpful...
Celkové hodnocení: 9.6
(z 10) Na základě 5 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Budapest, Hungary (BUD-Ferihegy Intl.) - 10.43 mi
  Muzea
  • Hungarian National Museum - 894 f
  • Jewish Museum & Archives - 0.73 mi
  • Jewish Museum and Archives of Hungary - 0.73 mi
  • Hungarian National Gallery - 1.01 mi
  • Ludwig Museum of Contemporary Art - 1.47 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==